علت درد بیضه و زیر شکم


علت درد بیضه و زیر شکم

علت درد زیر شکم در مردان ممکن است از یک مسئله ساده گوارشی همانند یبوست کوتاه مدت تا یک وضعیت اورژانسی باشد. منشا درد زیر شکم می تواند از بیماری های گوارشی ناشی شود یا اینکه اختلالاتی در سیستم ادراری و تناسلی باشد که درد در ناحیه زیر شکم بوجود بیاورد.


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

علت درد زیر شکم در مردان؛ نشانه ای که ده‌ها علت متفاوت دارد

۲۹ بهمن ۱۳۹۶

درد بیضه چپ و زیر شکم

بیضه اندامی در دستگاه تناسلی مردان می باشد که وظیفه تولید اسپرم را بر عهده دارد. این عضو از بدن با ضربه دچار درد وحشتناک شده و ممکن است باعث ناباروری در مردان گردد. اما گاهی پیش می آید که در بیضه چپ درد احساس شود و این ممکن است علل متفاوتی داشته باشد. مانند واریکوسل، تصادف، سنگ کلیه، تورشن بیضه، عوارض برخی داروها و … . درد بیضه چپ معمولا به خاطر عفونت در ناحیه تناسلی ایجاد شده و با رابطه جنسی محافظت نشده شدت می یابد.

برای درمان درد خفیف بیضه، می توان از درمان خانگی درد بیضه سمت چپ و مراقبت های روزانه بهره برد اما در صورت شدت یافتن درد، می بایست توسط پزشک معاینه شده و برای تشخیص دقیق، از آزمایش های لازم استفاده نمود.

برای اطلاع از اینکه درد بیضه نشانه چیست و یا آشنایی با دلایل درد بیضه و خطر آن برای ناباروری مردان مقاله زیر را مطالعه کنید: درد بیضه

علت درد بیضه و زیر شکم

    نظرات بسته شده اند