شب امتحان هویت اجتماعی


شب امتحان هویت اجتماعی

عالی عالی معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید. برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم و دسترسی به هزاران […]


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

عالی عالی

معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم

کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم نوشته‌ی اشرف پایمزد، دربردارنده‌ی چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحان‌های این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های ۱ و ۲ فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها ۲۰ نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره ۳ و ۴ می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم نیز درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان هویت اجتماعی احتیاج دارید، فقط در ۱۰ صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) – دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه دوازدهم رشته‌های تجربی و ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.

شب امتحان هویت اجتماعی

    نظرات بسته شده اند