سگی که شبیه خرسه


سگی که شبیه خرسه

سگ هایی که شبیه به خرس هستند،شاید از خودتان بپرسید خرس ها و سگ ها چه وجه اشتراکی می توانند داشته باشند؟


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

سگ های شبیه به خرس

امروز ما در حال بررسی ۸ نژاد سگ هستیم که در واقع شبیه خرس هستند. برخلاف خرس ، این نژادها اگر به درستی اموزش ببینند سگ های خطرناگی نیستند. نه تنها خطرناک نیستند بلکه ، نوازش کردن ان ها بسیار لذت بخش است.

شاید از خودتان بپرسید خرس ها و سگ ها چه وجه اشتراکی می توانند داشته باشند؟

۱٫ سگ اکیتا (Aki a)

آکیتا که  “شکارچی خاموش” لقب گرفته است ، بزرگترین نژاد اسپتیس ژاپنی است. آنها یک دوست آرام و پرانزژی هستند.

این نژاد قبل از اینکه گوش هایشان صاف شود و ویژگی های برجسته صورت روباه را پیدا کنند ، در زمانی که توله هستند تقریباً شبیه به بچه خرس هستند.

علاوه بر این ، آکیتا ها اغلب انتخاب افراد پر مشغله است زیرا آنها مستقل بوده و تنهایی را در طول روز می توانند تحمل کنند.

۲٫ سگ ساموید (Samoyed)

Samoyed نژادی Sp iz از منطقه سیبری روسیه است و ترکیب ظاهری جالب و جذابی  را داراست. ساموید یک کت خز مجلل به همراه دارد که سرتاسر ان سفید است

توله سگهای ساموئید که بیشتر شبیه دانه های برف مودار هستند تا سگهای واقعی ، به نوزادان خرس قطبی شباهت دارند و فقط چشمها و بینی آنها تیره است.

اگر بدنبال سگ ساموید اصیل می گردید پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات جزئی و دقیق‌تر برای خرید، به صفحه فروش سگ ساموید مراجعه فرمایید.

۳٫ سگ ماستیف تبنی (Tibe a Mas iff)

ماستیف تبتی بسیار دوست داشتنی است. این نژاد برای محافظت از گوسفندان در برابر گرگ و خرس تربیت شده. Mas iff های تبتی وفادار بوده و دارای انرژی بالایی هستند.

با توجه به جثه ماستیف تبتی در بزرگسالی ، اگر این نژاد را از دور ببینید بسیار شبیه به خرس است هم از نظر ظاهری و هم از نظر اندازه و جثه.

۴٫ سگ پامرانین (Pome a ia s)

وقتی صحبت از شکل ظاهری می شود به سختی می توان به پامرانین ها به عنوان سگ نگاه کرد. با این حال ، پامرانین ها نسخه  کوچک خرس به نظر می رسند.

وزن این توله سگها معمولا از ۱٫۵ تا ۳٫۵ کیلوگرم است. آنها با گوشهای گرد و پوشش خز پف دار بسیار جلب توجه می کنند.

همانطور که از نام آنها پیداست ،Pome a ia ها ابتدا اهل پومرانیا بودند که اکنون بخشی از آلمان غربی و لهستان است.

این نژاد اگرچه از نظر اندازه کوچک است ، اما اعتماد به نفس بالایی دارد و هنگام مواجه با سگ های بزرگتر از خود حالت تهاجمی می گیرد.

گر بدنبال سگ پامرانین اصیل می گردید پیشنهاد می‌کنیم برای کسب اطلاعات جزئی و دقیق‌تر برای خرید، می توانید به صفحه فروش سگ پامرانین مراجعه کنید.

۵٫ سگ گریت پیرنیز (G ea Py e ees)

پیرنه های بزرگ که از کوه های پیرنه بین فرانسه و اسپانیا نامگذاری شده. دارای نمای متمایزی از خرس قطبی است.

G ea Py e ees Mou ai Dogs سگهایd بزرگ ، ملایم و باهوشی هستند که مدت ها به عنوان نگهبان و چوپان دام در منطقه کوهستان پیرنه فرانسه و شمال اسپانیا مورد استفاده قرار می گرفتند.

از نظر ظاهری شبیه به گلدن رتریورز و لابرادور بوده.وقتی توله سگهای پیرنه بزرگ به دنیا می آیند ، همه آنها مانند خرس های کوچک به نظر می رسند.

۶٫ سگ های چاو چاو (Chow Chow)

Chow Chow چینی از بسیاری جهات منحصر به فرد است ، جدا از داشتن زبان آبی و ویژگی های بارز مانند پوشش جذاب ، در بسیاری از مراحل زندگی خود مانند یک خرس کوچک به نظر می رسد.

توله سگهای شبیه خرس ها هستند این شباهت حتی در بزرگسالی هم باقی می ماند.

چاو چاوز در چین باستان  به عنوان همراه نجیب زاده های چینی در سلسله های هان و تانگ خدمت می کردند. این نژاد دریادگیری کمی لجباز است به همین دلیل از تولگی باید اموزش های لازم را برای اجتماعی شدن ببیند.

اگر به دنبال خرید این نژاد هستید می توانید به صفحه فروش سگ چاو چاو مراجعه کنید.

۷٫ سگ بوویر دس فلندرس(Bouvie des Fla d es)

این نژاد قدیمی ، از منطقه فلاندر منشا گرفته است ،این نژاد هم به عنوان سگ نگهبان بسیار مناسب است

Bouvie des Fla d es کامل رشد کرده سگی غول پیکر ، قدرتمند بوده  ان ها اغلب دارای پوشش مو سیاه هستند از طرف دیگر ، یک توله سگ بوویه به نظر می رسد یک خرس زیبا و کوچک باشد تا یک سگ.

۸٫ سگ قفقازی (Caucasia Shephe d)

سگ قفقازی که “اوچارکا” نیز نامیده می شود قفقاز اووچارکا که معمولاً به عنوان نگهبان در اروپای شرقی و روسیه پرورش می یابد ، یک نژاد سگ غول پیکر است که در اصل برای دفاع از مزارع و گله ها در برابر خرس و گرگ در کوه های قفقاز مورد استفاده قرار می گرفت. این نژاد و به صورت استثنایی موجوداتی نترس هستند.

وزن آنها می تواند به ۱۰۰ کیلوگرم برسد.چوپان های قفقاز در واقع به قرن اول قبل از میلاد مسیح بر می گردند که در آن آنها در ارتش تزار تیگرن دوم ارمنی شرکت می کردند.

اگر بدنبال خرید سگ قفقازی اصیل می گردید حتما توصیه می کنم صفحه فروش سگ قفقازی را مشاهده کنید

۹٫ سگ Poocho

Poocho یک تلاقی شگفت انگیز بین بیچون فریز و پودل است که به آن bicho poo را نیز لقب داده اند. این نژاد دوست داشتنی  به دلیل شخصیت دوستانه مهربانش و ظاهر عروسکی اش بسیار محبوب است.

آنها به توجه و علاقه زیادی احتیاج دارند و معمولاً سگهای بسیار اجتماعی اند که عاشق گذراندن وقت در کنار مردم هستند. بنابراین ، این سگ بسیار به خرس شباهت دارد.

۱۰٫ سگ برندودل (Be edoodle)

طرفداران Be edoodle به خود می بالند که این نژاد مخلوط یکی از باهوش ترین نژادها است ، زیرا آنها ترکیب  پودل و سگ برنی است.

سگهای کوهستانی برندول کرکی و چند رنگ هستند. برنودودل در حالی که توله سگ است نه تنها مانند یک خرس عروسکی کوچک به نظر می رسد بلکه حتی هنگام بزرگ شدن نیز ظاهر شبیه به خرس خود را حفظ می کند.

Be edoodle به دلیل ظاهر خود ستاره بسیاری از محله هاست.

۱۱- سگ کاواپو (Cavapoo)

به نظر می رسد تمام نژادهایی که از poodle سرچشمه می گیرند وقتی توله سگ هستند مانند خرس های عروسکی به نظر می رسند! این نژاد ترکیبی از ، Bicho با Poodle است

این سگها بسیار دوست داشتنی و نسبت به سایر افراد و کودکان فوق العاده مهربان هستند. Cavapoos دارای رنگهای مختلفی است و می تواند تا ۳۵ سانتی متر قد ان ها رشد می کند. با این حال ، اندازه نهایی بزرگسالان آنها بستگی به اندازه Poodle و bicho دارد.

۱۲- سگ لابرادودل (Lab adoodle)

تعجب آور نیست که لابرادودل به این سرعت محبوبیت زیادی کسب کرده است. در ابتدا به عنوان سگ های راهنمای ضد آلرژی تولید می شد.

اگر یک سگ با اندازه بزرگتر می خواهید که در صورت کوچک بودن هنوز مانند خرس کوچک باشد ، ممکن است بخواهید از لابرادودل استرالیا دیدن کنید. این توله سگها شخصیت برجسته ای دارند و دوست داشتنی ترین حیوانات خانگی برای هرکسی هستند که می تواند ورزش کافی را برای آنها فراهم کند.

این نژاد دوست داشتنی نتیجه ۶ نژاد مختلف است: Poodles ، Lab ado Re ieve s ، I ish Spa iels Wa e ، Cu ly Coa Re ieve s ، Ame ica Cocke Spa iel و E glish Cocke Spa iel.

لابرادور سگهایی بسیار محبوب و مهربانی هستند.

۱۳- سگ Sa pla i ac

سگ Sa pla i ac ، نژادی باستانی است که اساساً به عنوان نگهبان و سگ های گله مورد استفاده قرار می گیرد و از گله ها در برابر گرگ ها و خرس ها محافظت می کند دندانها و جثه بزرگ ان ها به عنوان وسیله ای برای ترساندن شکارچیان بالقوه است.ان ها از دور به راحتی  با خرس های کوچک اشتباه گرفته شوند.

Sa pla i ac به دلیل استخوان بندی سنگین از قدرت استثنایی برخوردار است.معمولاً خاکستری رنگ است ، اگرچه در رنگ های سفید تا قهوه ای تیره تا سیاه یافت می شود. با توجه به پوشش دو لایه بزرگتر از آنچه که در واقع است به نظر می رسد.

۱۴- سگ قهدریجانی

سگ قهدریجانی یکی از نژادهای اصیل ایرانی است. این سگ از قدیم به دلیل چثۀ بزرگ و همچنین نیروی زیاد به عنوان یکی از بهترین سگ های نگهبان درکنار انسان ها بوده است. از ویژگی های مهم سگ قهدریجانی می توان به عضلات قوی، سر و سینه بزرگ، پوزه سیاه رنگ، فک پهن، قدرت مبارزه زیاد، هوش زیاد و موارد دیگر اشاره کرد.

این نژاد علاوه بر سگ نگهبان، نگهبان گله ها نیز می باشد. نژاد قهدریجانی مخصوص به مرکز ایران، یعنی سمت استان اصفهان بوده و همیشه همراه چوپان ها برای نگهبانی از گله حضور داشته است. دامداران و چوپان ها در منطقۀ قهدریجان به طور معمول همیشه از این سگ ها برای نگهبانی از گله بهره می گیرند و همچنین معتقدند داشتن یک سگ قهدریجانی از داشتن تفنگ بااهمیت تر است.

این سگ ها جثۀ بسیار بزرگی دارند و از این جهت بسیار ترسناک هستند. فک پهن، پوزۀ سیاه رنگ، قدرت جنگاوری، شجاعت، هوش زیاد و سینۀ پهن از بارزترین ویژگی های آن‌هاست.

اگر قصد خرید این نژاد را دارید به صفحه خرید قدرجونی مراجعه کنید.

سوال مکرر: چه سگ کوچکی شبیه خرس است؟

چه نژادی از سگها شبیه یک خرس کوچک هستند؟

به گفته باشگاه پرورشگاه آمریکایی ، چاو چو با وقار خز مانند یال شبیه به سر و شانه هایش معروف است. بین آن و گوش های گرد کوچک ، Chow Chow دقیقاً شبیه یک خرس کوچک به نظر می رسد (هرچند که از نظر شانه به ارتفاع ۲۰ اینچ است ، مطمئناً این سگ کوچک نیست).

سگهای کوچکی که شبیه خرس عروسکی هستند چیست؟

پودل مینیاتوری

با این وجود ، پودل استاندارد و پودل اسباب بازی به همان اندازه زیبا هستند! فرهای نرم آنها ، چشمان روح انگیز و در عین حال بازیگوش ، بینی دکمه ای و موهای مواج آنها را شبیه به نازترین خرس های عروسکی کرده است.

کوچکترین سگ خرس عروسکی چیست؟

پومچی پومچی پومرانی را با چیواوا کوچک ترکیب می کند. این یکی از کوچکترین سگ های خرس عروسکی است ، اما از نظر شخصیتی آنها کم ندارند. آنها در طیف وسیعی از رنگ ها وجود دارند و می توانند طول عمر شگفت انگیز چیواوا را داشته باشند.

چه سگی شبیه خرس گریزلی است؟

چه سگی می تواند شیر را بکشد؟

۱۰ سگی که با شیرها می جنگند کدامند؟ ده نژاد سگ به دلیل توانایی خود در گرفتن و کشتن گونه های وحشی مشهور هستند: روتوایلر ، سگ های گرگ ، سگ نئوپولیتن و تبتی ، سگ های بوربول ، رودزیان ریج بک ، و بلاهاندز ، فیلا برازیلیرو ، دوگو آرژانتینو و کانگالس.

چه سگی می تواند خرس را بکشد؟

خوب اکثر سگ ها می میرند ، اما بهترین سگ ها برای دفع خرس عبارتند از: کانگال ها ، چوپانان قفقازی ، عصای کورسو ، آلابای ، ماستیف های تبتی ، پرسا کاناریو ، دوگو آرژانتینو.

کوچکترین سگ کامل چیست؟

سان ژوان ، پورتوریکو – کارهای خوب در بسته های کوچک انجام می شود. این چیوهوا ۴ ساله با نام Milly با ارتفاع کمتر از ۴ اینچ ، در رکوردهای گینس به عنوان کوچکترین سگ کامل جهان شناخته شده است.

توله سگ خرس تدی چای چیست؟

سگ های توله سگ خرس تدیو به عنوان بهترین دوست و همراه مادام العمر شما پرورش داده می شوند. آنها نه تنها زیبا هستند ، بلکه بسیار بازیگوش و دوست داشتنی هستند. توله سگ های چایکی معمولاً ترکیبی از شی تزو و بیچون فریز هستند و کوچکتر از حد معمول هستند.

بامزه ترین سگ جهان کدام است؟

بر اساس این گزارش ، با رعایت این هشدار ، ۲۰ نازترین نژاد سگ در اینجا آمده است:

۲۸٫۰۲٫۲۰۲۱

بامزه ترین سگ خرس عروسکی چیست؟

شیچون یک سگ نژاد مختلط است – تلاقی بین نژادهای سگ شی تزو و سگ بیچون فریز. این توله سگ های مهربان ، باهوش و دوست داشتنی ، برخی از بهترین ویژگی ها را از هر دو والدین خود به ارث برده اند. شیچون ها با چند نام دیگر از جمله مخلوط Shih Tzu-Bicho ، Zucho و Teddy Bea سگ شناخته می شوند.

بامزه ترین نژاد سگ چیست؟

نازترین نژادهای سگ کدامند؟

سگ استکان چای چیست؟

چای خوری کوچکترین توله سگ از بستر سگهای نژاد اسباب بازی است. به همین دلیل ، بسیاری می گویند که آنها فقط فاسد ناسالم زباله هستند. … از آنجا که نژادهای سگ چای کمتر از استاندارد AKC برای یک نژاد اسباب بازی است ، از لحاظ فنی می توانید هر نژادی به نام فنجان چای داشته باشید.

چه نژادی از سگها بزرگ و کرکی هستند؟

۸ نژاد بزرگ سگ کرکی

بزرگترین نژاد سگ چیست؟

دن عالی

به طور متوسط ​​، گریت دانمارکی ها حدود ۲۸ تا ۳۰ اینچ قد دارند. گریت دان به عنوان بزرگترین نژاد سگ توسط باشگاه پرورشگاه آمریکایی حداقل از نظر قد شناخته شده است.

کدام نژاد سگ بیشتر شبیه گرگ است؟

نژادهای سگ که شبیه گرگ هستند

سگی که شبیه خرسه

    نظرات بسته شده اند