سریال ترکی عزیز قسمت نهم


سریال ترکی عزیز قسمت نهم

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید سریال Aziz، همراه ما باشید. فراگمان سریال عزیز قسمت ۹ با زیرنویس فارسی در انتهای نوشتار پیوست شده است.


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

فراگمان سریال عزیز قسمت ۹ ؛ تریلر Aziz با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید سریال Aziz، همراه ما باشید. فراگمان سریال عزیز قسمت ۹ با زیرنویس فارسی در انتهای نوشتار پیوست شده است.

داملا سونمز که به تازگی در سریال محبوب گودال با کاراکتر افسون درخشید و بسیار پسندیده شد، اکنون با نقش دلربا در سریال عزیز حضور دارد. و قرار است دل مخاطب را برباید. مورات ییلدیریم ستاره سریال ترکی رامو، در نقش اصلی عزیز پایدار در این سریال حضور خواهد داشت.

این سریال ماجرایی خیالی، ولی با الهام از واقعیات تاریخی است. ماجرای آن حول گذشته ترکیه و زمانی که برخی از قسمت‌های ترکیه تحت اشغال فرانسه است می‌گذرد. برای دانلود فراگمان سریال عزیز قسمت ۹ همراه ما بمانید.

فراگمان سریال عزیز قسمت ۹

تریلر Aziz با زیرنویس فارسی

عزیز پایدار (با بازی Mu a Yıldı ım)، پسر خانواده پایدار، بزرگترین و تنها تولیدکننده فرش در آنتاکیا، زندگی مرفه و ثروتمندی دارد. سرنوشت عزیز زمانی تغییر می‌کند که پسر نماینده فرانسوی “موسیو پیر”، ستوان آندره را می‌کشد.

ستوان آندره در حال تجاوز به دختری روستایی با نام افنان بود، که عزیز درخواست کمک او را می‌شنود. عزیز برای کمک می‌رود. به دلیل مقاوت ستوان آندره، عزیز تیری را به سمت او شلیک می‌کند. لینک دانلود فراگمان سریال ترکی عزیز قسمت ۹ در انتهای مطلب قرار دارد،‌ همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:

عزیز مجبور می‌شود سرزمین زادگاهش، تنها عشقش “دلربا” و خلاصه هر چه دارد را پشت سر بگذارد و فرار کند. پس از مدتی خبر کشته شدن عزیز به خانواده او داده می‌شود. دو سال بعد، زمانی که تصور می‌شود او مرده است، بازگشت عزیز برای همه غیرمنتظره می‌شود. برخی خوشحال و برخی طبیعتا معذب می‌شوند.

دیگر هیچ چیز مثل سابق نیست. عزیز با صحنه‌ای مواجه می‌شود که اصلا انتظارش را ندارد. به او خبر می‌دهند که پدرش بدهی بسیاری داشت،‌ ورشکست شده و بعد طاقت نیاورده و خودکشی کرده است. عزیز این مسئله را باور نمی‌کند، اما کاری هم نمی‌تواند کند. در ادامه نوشتار فراگمان سریال عزیز قسمت ۹ همراه ما بمانید.

بیشتر بخوانید:

وضع مملکت نیز بدتر از اسبق است. قدرت حکومت فرانسوی‌ها بیش از پیش شده است. عزیز متوجه می‌شود که به جای او، ذوالفقار دیوانه محله اعدام شده است. او از هر لحاظ آسیب روحی می‌بیند. همه این موارد گویی کافی نیست، خبر ازدواج دلربا با “آدم” پسر عمویش را نیز می‌شنود.

آدم همانند برادر نداشته عزیز بود. اما با تمامی این‌ها عزیز پا پس نمی‌کشد و برای راه اندازی مجدد آتلیه فرش تلاش می‌کند. با این کار هم اعتبار خانوادگی‌اش را مجددا به دست می‌آورد و هم کمکی به اهالی شهر می‌کند.

اگر به فیلم‌ها و سریال‌های ترکی علاقه‌مند هستید، می‌توانید مقاله‌های بهترین فیلم‌های ترسناک ترکی، بهترین فیلم های ترکی عاشقانه، بهترین سریال های ترکی عاشقانه، محبوب ترین و بهترین سریال های تاریخی ترکی و بهترین و جدیدترین سریال های ترکی عاشقانه ۲۰۲۲ را در سایت فیگار مطالعه نمایید.

عموی عزیز، غالب پایدار، به شدت حریص و بد طینت است. او ارث عزیز و یکسری حقایق در رابطه با پدر او را مخفی کرده است. او با همکاری موسیو پیر در تلاش‌اند که مانع موفقیت مجدد عزیز شوند. برای تماشای تیزر قسمت ۹ عزیز همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:

فایل پیش‌نمایش سریال عزیز قسمت ۹ زیرنویس فارسی چسبیده دارد و لینک دانلود آن در انتهای مطلب پیوست شده است. با دانلود آن، به تماشای فراگمان قسمت ۹ عزیز بنشینید.

می‌توانید فراگمان سریال‌هایی همچون قضاوت، دختر مردم، دختر پشت پنجره، سه قرون و دیگر سریال‌ها از کانال تلگرامی فیگار دانلود نمایید. در ادامه نوشتار فراگمان سریال عزیز قسمت ۹ همراه ما بمانید.

فایل دانلود سریال‌های دوبله شده همچون روزگارانی در چوکوروا، اتاق قرمز، آپارتمان بی‌گناهان و سیب ممنوعه نیز در کانال تلگرام فیگار قرار گرفته‌اند. برای دانلود قسمت ۹ سریال عزیز و تماشای پیش نمایش آن، تا انتهای نوشتار فراگمان سریال مهمان قسمت ۹ همراه ما بمانید.

عوامل سریال

بیشتر بخوانید:

دانلود فراگمان قسمت ۹ سریال عزیز

فراگمان اول قسمت ۹ سریال عزیز

فراگمان دوم قسمت ۹ سریال عزیز

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فراگمان سریال عزیز قسمت ۹ با زیرنویس فارسی سپاس‌گزار هستیم. در این نوشتار فراگمان اول قسمت ۹ سریال عزیز و فراگمان دوم قسمت ۹ سریال عزیز را برای شما تهیه نمودیم. می‌توانید با مراجعه به کانال تلگرامی فیگار فایل خود را دانلود کنید.

حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

قسمت ۹ سریال عزیز Aziz

قسمت ۹ سریال عزیز Aziz ،سریال درام با بازی مراد ییلدیریم ، عزیز مملو از خشم خواهد شد ، چشمانش به واقعیت باز شده و حالا افنان را کنارش می بیند …

قسمت ۹ سریال عزیز Aziz که تیزر آن را می توانید از این لینک به طور کامل مشاهده نمایید ، شاهد خروش عزیز بر عمویش خواهیم بود، دسیسه های جدید علیه عزیز و در نهایت اعتراف عزیز به افنان ” فهمیدیم توی این زندگی تنها تو کنارمی ” ،به دلیل تعطیلات سال نو میلادی دو هفته پخش نمیشود و در نتیجه قسمت نهم ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰ به وقت محلی از شو تی وی پخش خواهد شد.

تیزر اول قسمت ۹ ( کلیک کنید )

عزیز در هفته ای که گذشت با افت رتبه همراه بود و در جایگاه پانزدهم قرار گرفت.

اما آنچه در قسمت قبلی ( هشتم ) شاهد آن بودیم …

مبارزه شجاعانه عزیز برای زندگی آزاد منجر به بیداری بزرگی در شهر می شود. عزیز که می خواهد افنان را از خانه پیر دور کند و به سوی خانه او میرود. این حرکت تنش بین عزیز و پیر را به بن‌بستی شکننده می‌اندازد. در حالی که دلروبا تلاش می کند تا بار رازی را که آموخته به دوش بکشد، آدم بین وجدان و عشقش به بن بست می رسد. گالیپ او را با فرزندانش امتحان می کند تا مصطفی را از مقصوده دور کند. اما این آزمون نه تنها این عشق، بلکه پیوند برادری عزیز و آدم را نیز محک خواهد زد.

سریال ترکی عزیز قسمت نهم

    نظرات بسته شده اند

مطلب بعدی مطلب قبلی