سریال ترکی امانت قسمت ۲۹۵


سریال ترکی امانت قسمت ۲۹۵

برای آگاهی از آنچه که در قسمت جدید سریال Emanet خواهید دید، فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی را، از انتهای نوشتار جدید فیگار دانلود نمایید.


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی ؛ پیش نمایش سریال ترکی Ema e

برای آگاهی از آنچه که در قسمت جدید سریال Ema e خواهید دید، فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی را، از انتهای نوشتار جدید فیگار دانلود نمایید.

یامان کریملی یک تاجر موفق و جوان است، که در کودکی دوران سختی داشت. اما او هرگز تسلیم نشد و حتی با هر مانعی قدرتمندتر شد. یامان زندگی خود را از صفر شروع کرد و در گذر زمان بسیار ثروتمند شد.

این بخش کوچکی از داستان سریال ترکی امانت را تشکیل می‌دهد. برای تماشای فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی تا انتهای نوشتار همراه ما باشید. پیش نمایش قسمت ۲۹۵ سریال امانت با زیرنویس فارسی قرار داده شده است. با تماشای تیزر سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی از بخشی از آنچه که در امانت ۲۹۵ اتفاق خواهد افتاد مطلع خواهید شد.

فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی

پیش نمایش سریال ترکی Ema e

تمام آنچه که یامان در دنیای خود دارد، خانواده‌ای است که او باید پس از مرگ پدرش از آن‌ها مراقبت کند. برای دسترسی به لینک دانلود فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی تا انتهای نوشتار همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:

یامان در گذشته، قلب خود را به روی تمام احساسات عاشقانه بسته بود و تنها نقطه ضعف او برادرزاده پنج ساله‌اش یوسف است. یوسف در آغوش عموی خود بسیار محافظت می‌شود، اما او عشق و همدلی را دوست دارد. تنها تصویر عشق و همدلی در ذهن او خاله سحرش است.

سحر دختری زیبا و فروتن است، که با پدربزرگش زندگی می‌کند. زندگی او با مرگ خواهرش که عروس خانواده کریملی بود، متزلزل می‌شود. از این پس او میراثی (امانت خواهرش) دارد، که باید به هر قیمتی از آن مراقبت کند.

بیشتر بخوانید:

این سریال ماجرای این دو شخص و اسرار پنهان در عمارت کریملی را روایت می‌کند. برای دسترسی به لینک دانلود قسمت ۲۹۵ سریال امانت و تماشای پیش نمایش با مجموعه فیگار همراه باشید، لینک در انتهای مطلب قرار دارد.

عوامل سریال امانت

دانلود فراگمان قسمت ۲۹۵ امانت

فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵

بیشتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار فراگمان سریال امانت قسمت ۲۹۵ زیرنویس فارسی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار آگاه کنید. شما می‌توانید به عنوان نویسنده مهمان در سایت فیگار عضو شوید. به این صورت می‌توانید علاوه بر اشتراک نظرتان در رابطه با مقاله‌ها، نقد‌ها و مطالب خودتان را در فیگار انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با آن بر روی لینک نویسندگی مهمان کلیک نمایید.

سریال ترکی امانت قسمت ۲۹۵

    نظرات بسته شده اند

مطلب بعدی مطلب قبلی