سامانه خرید ارد بانک سپه


سامانه خرید ارد بانک سپه

در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه خرید آرد کشور gfloursale.banksepah.ir، سایت یکپارچه مدیریت مصارف آرد و فروش ارد یارانه ای و سایر مصارف ارائه شده است.


سامانه خرید ارد بانک سپه

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

برای مشاوره خرید از سامانه خرید آرد کشور

برای مشاوره خرید از سامانه خرید آرد کشور

  برای ورود مستقیم به سامانه خرید آرد کشور کلیک کنید.

 در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه خرید آرد کشور به نشانی gflou sale.ba ksepah.i ارائه شده است .

متاسفانه، در سال های گذشته روند توزیع آرد یارانه ای و خرید آن با مشکلاتی مواجه بوده است و بسیاری از افراد امکان خرید آرد یارانه ای را از طریق بسترهای موجود نداشتند. به همین منظور، نیاز به وجود یک سامانه یکپارچه برای خرید آرد یارانه ای در کشور بسیار احساس می شد. بانک سپه با همکاری بازرگانی دولتی ایران، برای فراهم کردن بستر توزیع عادلانه آرد یارانه ای در کل ایران، اقدام به راه اندازی سامانه خرید آرد کشور نموده است. 

سامانه فروش آرد کشور در حال حاضر امکان خرید آرد یارانه ای، ثبت سفارش و نهایی شدن سفارش ها را فراهم نموده است تا متقاضیانی که دارای شرایط لازم برای دریافت این محصول می باشند، بتوانند روند خرید خود را از طریق این سایت و به صورت غیر حضوری انجام دهند.

در حال حاضر، سامانه خرید آرد کشور به سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به نشانی gflou sale.ba ksepah.i منتقل شده است تا تمامی متقاضیان بتوانند درخواست های خود را برای خرید آرد یارانه ای و یا سایر مصارف از طریق آن ثبت نمایند. با توجه به اهمیت سایت خرید آرد کشور، در ادامه مقاله قصد داریم این سامانه را معرفی کرده و نحوه ورود و خرید و همچنین امکانات سایت را توضیح دهیم.

معرفی سامانه خرید آرد کشور

با هدف یکپارچه سازی فرآیندهای خرید آرد یارانه ای در کشور، سامانه ای به نام سامانه خرید آرد کشور راه اندازی شده است تا افراد متقاضی این محصول بتوانند به صورت غیر حضوری سفارش خود را برای دریافت آن ثبت نمایند. این سایت با همکاری بانک سپه کار خود را آغاز نموده است تا نظام فروش آرد یارانه ای به صورت عادلانه کار خود را ادامه دهد.

در سال های گذشته، سامانه فروش آرد کشور با نشانی اینترنتی bake .eba ksepah.i قابل دسترس بود و افراد متقاضی می توانستند از طریق این سایت، روند مربوط به ثبت نام خود را انجام دهند و درخواست خود را برای دریافت آرد یارانه ای . یا سایر مصارف ثبت نام کنند.

اما پس از گذشت مدت زمانی، این سامانه جای خود را به سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به نشانی اینترنتی gflou sale.ba ksepah.i داده است تا کاربران بتوانند با یک محیط کاربری بهتری، اقدام به ثبت نام در این سایت و خرید آرد کنند.

اگرچه هنوز سامانه خرید آرد کشور برقرار است و بعضی از کاربران قدیمی از این سامانه استفاده می کنند؛ اما کم کم جای خود را به سامانه مدیریت آرد کشور خواهد داد و متقاضیان می بایست از طریق این سایت که با همکاری بانک سپه و شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران راه اندازی شده است، روند مربوط به ثبت نام برای خرید را انجام دهند. 

راهنمای ورود به سامانه خرید آرد کشور

برای ورود به سامانه خرید آرد کشور، کاربران می توانند با نام کاربری و رمز عبور خود اقدام نمایند. متقاضیان در نظر داشته باشند که در حال حاضر، ورود به سامانه خرید آرد کشور و ثبت سفارش جدید در آن وجود ندارد و لازم است که برای ثبت نام جدید آرد یارانه ای، به سامانه مدیریت آرد کشور به نشانی gflou sale.ba ksepah.i مراجعه کنند و از طریق آن، روند مربوط به ورود سایت را انجام دهند. در ادامه نحوه ورود به سامانه خرید آرد کشور و سامانه مدیریت آرد کشور را توضیح می دهیم.

ابتدا در یکی از مرورگرهای خود عبارت bake .eba ksepah.i را بنویسید تا به سامانه خرید آرد کشور وارد شوید.

در حال حاضر، شما به سامانه قدیمی خرید آرد کشور وارد شده اید. در صورتی که قصد ورود به این سامانه را دارید، باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. در غیر این صورت می توانید بر روی آدرس نمایش داده شده در پایین سایت کلیک نمایید و به سامانه مدیریت آرد وارد شوید.

پس از ورود به سامانه مدیریت آرد گلستان می بایست نام کاربری قدیمی خود در سامانه خرید آرد را وارد کنید. رمز عبور شما به صورت پیش فرض کد ملی شما می باشد. پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور، می توانید به این سایت داخل شوید.

راهنمای خرید آرد یارانه ای از سامانه خرید آرد کشور

خرید آرد یارانه ای از سامانه خرید آرد کشور در حال حاضر و جدیدا امکان پذیر نمی باشد و لازم است که متقاضیان به سامانه مدیریت آرد مراجعه کنند و روند مربوطه را انجام دهید. خرید آرد از طریق این سایت به سادگی قابل انجام خواهد بود و لازم است که ابتدا نانواها، به سامانه یکپارچه مدیریت آرد کشور به نشانی gflou sale.ba ksepah.i ، وارد شوند و از طریق آن، مراحل ورود به حساب کاربری را انجام دهند.

یکی از ابهاماتی که برای استفاده از سامانه خرید آرد یارانه ای و سایر مصارف وجود دارد، نام کاربری و رمز عبور و نحوه دریافت آن می باشد. نام کاربری این سایت، کد شناسایی نانوا است؛ اما رمز عبور باید توسط اداره غله برای هر نانوایی تعیین شود. رمز عبور سامانه مدیریت آرد کشور به نشانی gflou sale.ba ksepah.i ، به صورت پیش فرض کد ملی نانواها تعیین شده است؛ اما نام کاربری این سایت مانند سایت خرید ارد، نام کاربری نانوا خواهد بود. 

پس از ورود به پنل کاربری خود در این سامانه ها، می توانید درخواست خود را برای خرید آرد یارانه ای به صورت اینترنتی ثبت کنید و آن را مطابق با سهمیه تعیین شده برای هر نانوایی خریداری کنید. 

امکانات سامانه خرید آرد کشور

سامانه فروش آرد کشور، به منظور ثبت نام آرد یارانه ای برای نانواها راه اندازی شده است. این سامانه خدمات خود را در حوزه آرد یارانه ای به نانوایی های سراسر کشور ارائه می کند و امکانات آن، در همین حوزه می باشد. از جمله خدمات اصلی که در سایت خرید و مدیریت آرد کشور وجود دارد، تغییر رمز عبور پس از ورود به سامانه است.

در واقع، تمامی نانوایان، پس از ورود به سامانه خرید آرد، می بایست که رمز عبور دریافت شده از سازمان غله را به صورت اینترنتی تغییر دهند و در دفعات بعدی، از طریق همین رمز عبور به سامانه وارد شوند. پس از ورود به سایت خرید آرد کشور، نانوایان می توانند مطابق با سهمیه تعیین شده، آرد مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری کنند و آن را دریافت نمایند.

اگر بعد از خواندن این مقاله، سوال یا ابهامی در خصوص سامانه خرید آرد یارانه ای و یا سایر مصارف به نشانی gflou sale.ba ksepah.i داشتید هم می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره سامانه ها تماس بگیرید. کارشناسان سامانه ها تمام سوالات شما را به کامل ترین شکل ممکن پاسخگو هستند.

سامانه خرید ارد بانک سپه

    نظرات بسته شده اند

مطلب بعدی مطلب قبلی