سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد نجف آباد


سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد نجف آباد

اساتید و دانشجویان گرامی برای ورود به سامانه آموزشیار اینجا کلیک کنید … اساتید و دانشجویان گرامی برای ورود به سامانه آموزشیار اینجا کلیک کنید … کنترل و اصلاح کد ملی در سامانه آموزشیار برای اجرای بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در خصوص مقدمات انجام واکسیناسیون کرونای دانشجویان اندازه قلم – با توجه به این […]


سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد نجف آباد

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

اساتید و دانشجویان گرامی برای ورود به سامانه آموزشیار اینجا کلیک کنید …

اساتید و دانشجویان گرامی برای ورود به سامانه آموزشیار اینجا کلیک کنید …

کنترل و اصلاح کد ملی در سامانه آموزشیار برای اجرای بخشنامه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در خصوص مقدمات انجام واکسیناسیون کرونای دانشجویان اندازه قلم –

با توجه به این که اخذ نوبت برای واکسیناسیون کرونا، منوط به احراز هویت از طریق سامانه آموزشیار خواهد بود، کلیه دانشجویان شاغل به تحصیل موظف هستند ظرف مدت ۴۸ ساعت (تا ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۴۰۰۵۸) نسبت به کنترل کد ملی خود در سامانه آموزشیار اقدام نمایند و در صورت وجود هرگونه مغایرت، نسبت به تکمیل و ارسال فوری فرم الکترونیکی تقاضای اصلاح کد ملی که لینک آن در وب سایت دانشکاه به آدرس h ps:iau .ac.i efo m موجود است، اقدام نمایند.

نحوه مشاهده مشخصات و کد ملی در سامانه آموزشیار :

۱- وارد منوی ثبت نام دروس دانشجو و زیر منوی مشاهده آخرین وضعیت ثبت نام شوید.

۲- در جدول مشخصات دانشجو می‌توانید اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، کد ملی، رشته تحصیلی، مقطع تحصیلی و… را مشاهده کنید.

تذکرات مهم:

۱- این مهلت تحت هیچ شرایطی فابل تمدید نبوده و مسئولیت عدم امکان واکسیناسیون به دلیل عدم تطببق کد ملی دانشجو پس از این تاریخ بعهده شخص دانشجو می باشد.

۲- برای واکسیناسیون فعلا اصلاح کد ملی (در صورت مغایرت) باید انجام شود اصلاح سایر مشخصات دانشجو از جمله تاریخ تولد و… فعلا نیاز نیست.

۳- درخصوص زمان و نحوه انجام واکسیناسیون منتظر ابلاغ معاونت بهداشتی دانشگاه علوم‌پزشکی استان هستیم که به محض ابلاغ اطلاع رسانی لازم به دانشجویان انجام خواهد شد.

اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد

سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد نجف آباد

    نظرات بسته شده اند