روش بزرگ کردن آلت


روش بزرگ کردن آلت

اندازه آلت تاثیری بر توانایی جنسی نداشته یا نشانه ی میزان تستسترون نیست با این حال ما در این مقاله راههایی برای بزرگ کردن الت تناسلی در


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

پروتز الت تناسلی میزان رضایت بیمار

جراحی ایمپلنت آلت تناسلی که به آن پروتز آلت تناسلی نیز گفته می شود،…

روش های بزرگ کردن آلت

خانه » روش های بزرگ کردن آلت

تبلیغات محصولات و روش های بزرگ کردن آلت در همه جا به چشم میخورد. پمپ ها، قرص ها، وزنه ها، تمرین ها و جراح های فراوانی ادعا می کنند که می توانند طول و قطر آلت تناسلی شما را افزایش دهند. با این وجود، پشتیبانی علمی اندکی برای روش های غیرجراحی، جهت بزرگ کردن آلت وجود دارد، و هیچ سازمان پزشکی معتبری، به دلایل صرفاً زیبایی زیربار جراحی آلت تناسلی نمی رود. 

اکثر تکنیک هایی که تبلیغات آن را مشاهده می کنید، بی اثر هستند و برخی از آنها می توانند حتی، به آلت تناسلی شما آسیب برسانند. پیش از امتحان کردن هر یک از این روش ها، اندکی فکر کنید.

فهرست موضوعات

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

در اینجا برخی از محصولات و روش هایی که در سطح گسترده ای رواج یافته است، ارائه شده اند:

۱- قرص ها و لوسیون های افزایش دهنده سایز الت تناسلی

این گروه معمولا شامل ویتامین ها، مواد معدنی، داروهای گیاهی یا هورمون هایی می باشد که تولید کنندگان ادعا می کنند آلت تناسلی را بزرگ می کنند. اثربخشی هیچ یک از این محصولات، تأیید نشده است و برخی از آنها ممکن است مضر نیز باشند.

۲- تاثیر دستگاه وکیوم مردانه

این پمپ ها خون را به آلت تناسلی کشانده، و موجب تورم آن می شوند. دستگاه های وکیوم مردانه، گاها جهت درمان اختلال نعوظ استفاده می شوند. یک پمپ خلأ، می تواند به طور موقت موجب بزرگتر به نظر رسیدن آلت تناسلی شود. اما استفاده بیش از حد یا طولانی مدت از آن موجب آسیب به بافت ارتجاعی آلت تناسلی می شود که منجر به نعوظ با سفتی کمتر می شود.

 ۳- بزرگ کردن آلت تناسلی با تمرینات ورزشی 

گرچه، این روش ایمن تر از دیگر روش ها می باشد، اما هیچ سند علمی برای کارایی آن وجود ندارد و می تواند منجر به تشکیل اسکار (زخم)، درد و بد شکلی آلت تناسلی شود.

۴- استفاده از دستگاه اکستندر

کشش شامل وصل کردن یک دستگاه کشنده (اکستندر) به آلت تناسلی برای اعمال فشار خفیف می باشد. پژوهش های اندکی، افزایش طول تقریبی نیم اینچ تا ۲ اینچ (تقریباً ۱ تا ۲ سانتی متر) را با استفاده از این دستگاه گزارش کرده اند. برای ثابت کردن ایمنی و اثربخشی این روش، نیاز به تحقیقات قوی تر و گسترده تری می باشد.

۵- جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی با عمل جراحی

جراحی با احتمال خطر همراه است و ممکن است کارایی نداشته باشد. پژوهش های موجود در مورد این تکنیک جراحی برای افزایش طول آلت تناسلی، حاوی نتایج ترکیبی در مورد ایمنی، اثربخشی و رضایت بیمار می باشند.

در بهترین حالت، جراحی مانند قطع رباط تعلیقی آلت تناسلی ممکن است، نیم اینچ (یک سانتیمتر) به ظاهر آلت تناسلی شل شده اضافه کند، اما طول واقعی آلت را تغییر نمی دهد. در بدترین حالت، جراحی می تواند منجر به عوارضی همچون عفونت، زخم و از دست رفتن حس یا عملکرد جنسی شود.

انواع جراحی افزایش طول آلت تناسلی

نیاز به جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی بسیار نادر می باشد. جراحی معمولا برای مردانی انجام می شود که آلت تناسلی آنها به دلیل نقص مادرزادی یا آسیب، عملکرد نرمالی ندارد. گرچه، برخی از جراحان، برای بزرگ کردن آلت تناسلی جهت زیبایی، از روش های مختلفی استفاده می کنند که برخی از آنها غیر ضروری و در برخی از موارد بسیار مضر هستند. 

۱-قطع رباط تعلیقی آلت

تحقیقات کافی در مورد جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی برای ارائه تصویری دقیق از مزایا و معایب موجود نمی باشد. روش جراحی که به طور گسترده ای برای افزایش طول آلت تناسلی استفاده می شود، شامل قطع رباط تعلیقی می باشد که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می کند و پوست را از شکم به بدنه آلت تناسلی می کشد. وقتی که این رباط قطع شود، آلت تناسلی به دلیل آویزان شدن، بلندتر به نظر می رسد. 

۲-تزریق چربی برای افزایش سایز آلت تناسلی

یک روش جراحی برای ضخیم تر کردن آلت تناسلی شامل گرفتن چربی از قسمت گوشتی بدن و تزریق آن به بدنه آلت تناسلی می باشد. در حالی که، نتایج ممکن است ناامید کننده باشد، مقداری از چربی تزریق شده ممکن است دوباره توسط بدن جذب شود. این امر می تواند منجر به انحنا یا عدم تقارن و ظاهر نامنظم آلت تناسلی شود.

۳- پیوند بافت برای افزایش قطر آلت تناسلی

روش دیگر، برای افزایش قطر، پیوند بافت به بدنه ی آلت تناسلی می باشد. ایمنی بودن هیچ یک از این روش ها، ثابت نشده است و حتی می توانند بر قدرت و توانایی شما برای دستیابی به نعوظ تأثیر بگذارد.

۴_ جراحی پرده آلت

نکاتی برای داشتن رابطه جنسی شاد

گرچه، هیچ روش ایمن و مؤثری برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود ندارد، نکته های کوچکی وجود دارندکه در صورت  نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی می توانید انجام دهید. 

با همسر خود ارتباط برقرار کنید. شاید شکستن عادتهای قدیمی یا صحبت در مورد اولویت های جنسی با همسرتان سخت باشد. اما شما از نتیجه این کار راضی خواهید بود و ممکن است از جرقه ای که در زندگی جنسی شما روشن خواهد کرد، شگفت  زده شوید. 

به تناسب اندام برسید و چربی شکم خود را از بین ببرید. اگر شما وزن زیادی دارید، آلت تناسلی شما ممکن است کوتاهتر از چیزی  که هست به نظر برسد. ورزش منظم می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. بهتر شدن شرایط فیزیکی، نه تنها باعث بهتر به نظر رسیدن ظاهر شما می شود، بلکه قدرت و استقامت را در طول رابطه جنسی افزایش می دهد.

با پزشک خود یا یک مشاور صحبت کنید. احساس ناراحتی درباره ی اندازه آلت تناسلی امری شایع است. یک  مشاور یا روانشناس تأیید شده یا پزشک خانوادگی تان می تواند به شما  در این رابطه، کمک کند.

بسیاری از مردان با اطمینان از “طبیعی بودن اندازه الت تناسلی خود” یا با مشورت درباره بهتر ارضا کردن همسر خود بدون متوسل شدن به روش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود، احساس بهتری پیدا می کنند.

بسیاری از آقایان معتقدند که افزایش اندازه آلت تناسلی، آنها را تبدیل به معشوقه ای بهتر یا جذابتر می کند. اما به احتمال زیاد آلت تناسلی شما در محدوده اندازه طبیعی می باشد. حتی اگر آلت تناسلی شما کوچکتر از مقدار میانگین باشد، برای همسر شما اهمیتی ندارد. علاوه بر این، هیچ روش ثابت شده ای برای بزرگتر شدن آلت تناسلی وجود ندارد. راه حل نگرانی های شما درباره آلت تناسلی ممکن است به سادگی صحبت کردن با همسرتان یا رسیدن به تناسب اندام باشد.

دکتر محمد جباری متخصص اورولوژی

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پیگیری سوال قبل

سلام در صورت صلاحدید عکس واضح بفرستید تا بتوانم کمک تان کنم.

دقیقا چه اتفاقی افتاده که اینطور شده؟ چون با ضربه بعیده اینطور شده باشد

سلامخیر تاثیری ندارد

سلام سایز آلت نیز مثل بقیه ویژگی های فیزیکی انسان تابع ژنتیک می باشدو متاسفانه روش موثر و رضایت بخشی برای افزایش سایز وجود ندارد. داروها بی تاثیرند.روش های کششی مثل اکستندرها و، لارجرباکس و وکیوم و روش های مثل پنیمور نیز تاثیر فاحشی نخواهند گذاشت. با جراحی هم ۱ تا ۲ سانت میشه بطول آلت افزود. برای آشنایی با نحوه ی اندازه گیری سایز آلت و روش جراحی افزایش سایز آلت و همچنین عوارض و میزان اثربخشی آن به لینک زیر مراجعه کنید h ps:www.d jabba i.com1954

سلام در صورت صلاحدید عکس واضح بفرستید تا بتوانم کمک تان کنم.

سلامبیشتر توضیح دهید

روش بزرگ کردن آلت

    نظرات بسته شده اند