رضا ملک زاده در زمین انسان ها


رضا ملک زاده در زمین انسان ها

معرفی کامل رضا ملک‌زاده ، بازیگر سینما و تلویزیون شامل گالری عکس ها و ویدئوها رضا ملک‌زاده ، بیوگرافی رضا ملک‌زاده ، زندگی نامه رضا ملک‌زاده ، حواشی رضا ملک‌زاده ، فیلم ها و سریال های رضا ملک‌زاده ، ازدواج رضا ملک‌زاده ، خانواده رضا ملک‌زاده ، جوایز رضا ملک‌زاده ، سریال های رضا ملک‌زاده ، فیلم های رضا ملک‌زاده


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

‏رضا ملک‌زاده‏ Reza Malikzadeh

رضا ملک‌زاده بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار رضا ملک‌زاده می‌توان به بازیگری در سریال زمین انسان‌ها اشاره کرد.

رضا ملک‌زاده در سال ۱۳۹۰ دوره‌ی پرتلاشی را در عرصه سینما و تلویزیون گذراند و در اثر مهمی بازی کرده است. اثر مهم رضا ملک‌زاده در این سال، بازیگری در سریال زمین انسان‌ها به کارگردانی ابوالحسن داوودی محسوب می‌شود.

شاید یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیوگرافی رضا ملک‌زاده بازی در سریال زمین انسان‌ها بوده است. رضا ملک‌زاده کار حرفه‌ای خود را از تلویزیون آغاز کرده و سال ۱۳۹۰ سریال زمین انسان‌ها نقش مهمی بازی کرده است که توانست با مهارت خود، آن نقش و همچنین خودش را میان مخاطبان تلویزیون مطرح کند. او در این سریال با ابوالحسن داوودی همکاری داشته است. رضا ملک‌زاده توانست با بازی در سریال زمین انسان‌ها تجربه بازیگری موفقی برای خود رقم بزند و همکاری در کنار بازیگرانی نظیر علی نصیریان، صدرالدین شجره، رسول سلیمیان و محمد ابهری بر تجارب او افزود.

در بیوگرافی رضا ملک‌زاده آثار مهمی وجود دارد. اگر می‌خواهید با بیوگرافی رضا ملک‌زاده و زندگی حرفه‌ای و آثار او بیشتر آشنا شوید، حتما به صفحه هر یک از آثار رضا ملک‌زاده در منظوم سر بزنید. همه ۱ اثر مهم رضا ملک‌زاده در منظوم یک پروفایل اختصاصی دارند که اطلاعات کامل معرفی آنها تهیه شده است. امتیازی که هر یک از آثار رضا ملک‌زاده در منظوم دارند، نمره و امتیازی است که مردم از یک تا ده به آنها داده‌اند. در واقع هر چقدر رضا ملک‌زاده در آثار ارزشمندتری بازی کرده باشد، توانسته نمره‌ی بیشتری از سوی مردم بگیرد، در نتیجه سوابق کاری و بیوگرافی رضا ملک‌زاده درخشان‌تر خواهد شد. مثلا اثری که در بیوگرافی رضا ملک‌زاده بیشترین امتیاز را از مردم گرفته است، سریال زمین انسان‌ها محسوب می‌شود.

اگر در مورد بیوگرافی رضا ملک‌زاده نکات بیشتری می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید تا کمکی بزرگ به همه مخاطبان و طرفداران رضا ملک‌زاده کرده باشید. مثلا اگر اطلاعاتی دقیق‌تر در مورد بیوگرافی رضا ملک‌زاده، آثار رضا ملک‌زاده، جوایز رضا ملک‌زاده، همکاران رضا ملک‌زاده، گالری عکس رضا ملک‌زاده، قد رضا ملک‌زاده، وزن رضا ملک‌زاده، رنگ چشم رضا ملک‌زاده، وضعیت تأهل و همسر رضا ملک‌زاده، فرزندان رضا ملک‌زاده، حواشی رضا ملک‌زاده و کودکی رضا ملک‌زاده می‌دانید حتما برای ما ارسال کنید.

رضا ملک زاده در زمین انسان ها

    نظرات بسته شده اند

مطلب بعدی مطلب قبلی