برگرداندن پیام های پاک شده اینستا


برگرداندن پیام های پاک شده اینستا

لرن پارسی مرجعی برای آموزش های برنامه نویسی ، طراحی وب ، گرافیک ، دیجیتال مارکتینگ ، تولید محتوا و البته موضوعات عمومی برای کاربران فارسی زبان وب می باشد ..


برگرداندن پیام های پاک شده اینستا

به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

بازیابی پیام های پاک شده در دایرکت اینستاگرام

حضور در رسانه های اجتماعی برای ارتباط با افراد ناشناس و گسترش دسترسی ما خوب است. در واقع ، اگر به عنوان مثال در اینستاگرام دست به کار شوید ، یکی از بهترین واسطه ها برای گسترش در افق جدید ارتباطات است. علاوه بر این ، افراد خلاق نیز با کمک سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در معرض دیده شدن قرار می گیرند. با این حال ، استفاده از چنین برنامه های رسانه های اجتماعی به مرور زمان داده های زیادی را در اختیار ما می گذارد که اگر حذف شود بازیابی آن بسیار سخت و شاید محال باشد . حال  اگر شما جزو کاربرانی هستید که  به دنبال راه هایی برای بازیابی پیام های پاک شده از دایرکت اینستاگرام هستید ، در حال خواندن مقاله مناسبی هستید.

در این پست شما را راهنمایی خواهیم کرد که چگونه پیام‌های حذف شده اینستاگرام را از طریق “بارگیری داده” بازیابی کنید. پیام‌های مستقیمی که ارسال می‌کنید از طرف شما قابل حذف هستند و پیام‌های دریافتی قابل حذف نمی‌باشند، در حالی که پیام ارسال شده برای هر دو طرف حذف می‌شود. ما برای بازیابی پیام‌های اینستاگرام از طریق داده‌ها، از ویژگی بارگیری اینستاگرام استفاده خواهیم کرد. بنابراین، بدون هیچ گونه سخن اضافی دیگر، اجازه دهید مستقیماً وارد مقاله خود شویم :

ایا پیام های دایرکت اینستاگرام قابل ریکاوری است ؟

روش های زیر را یکی پس از دیگری برای بازیابی پیام های حذف شده از دایرکت اینستاگرام خود دنبال کنید.

۱. نحوه بازیابی پیام های پاک شده در دایرکت اینستاگرام از طریق بارگیری داده

شما می‌توانید یک ایمیل را با اطلاعات حساب از جمله پیام‌ها در ۴۸ ساعت دریافت کنید. (توجه کنید: جمع آوری این داده‌ها و ارسال آن به شما از طرف اینستاگرام، تا ۴۸ ساعت طول می‌کشد و فقط هر چهار روز یک بار می‌توانید این درخواست را ارسال کنید.)

با این حال توجه داشته باشید که پیامهای دانلود شده با فرمت jso . خواهند بود و برای باز و خواندن پیام‌ها به ویرایشگر JSON نیاز دارید. برای باز و خواندن پرونده jso مراحل زیر را دنبال کنید:

داده‌های بارگیری شده در قالب zip خواهند بود. شما باید آن را در هر پوشه موجود در File Ma age خود استخراج کنید.

متاسفانه در  این روش تضمینی برای بازگردانده شدن همه پیام های دایرکت شما وجود ندارد ، چراکه در برخی مواقع اطلاعات شما در روزهای گذشته از سرورهای اینستاگرام پس از حذف قابل بازیابی نیستند. احتمال بازگشت داده های و پیام های دایرکتی که به تازگی حذف شده اند ، بیشتر می باشد.

۲. پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام را از طریق حساب فیس بوک متصل بازیابی کنید

وقتی فیس بوک اینستاگرام را در سال ۲۰۱۲ خریداری کرد ، اینستاگرام را نیز به خود متصل کرد. بنابراین ، هنگامی که برخی از پیام های مهم اینستاگرام را به طور تصادفی حذف یا از دست داده اید ، می توانید از فیس بوک کمک بگیرید. این مراحل را دنبال کنید تا بدانید که باید چه کار کنید. البته ذکر این نکته مهم است که شما باید از قبل حساب اینستاگرام خود را به حساب فیسبوک پیوند داده باشید.

مرحله ۱: به مرورگر خود بروید و از سایت فیس بوک دیدن کنید.  از برنامه Facebook یا برنامه Facebook li e استفاده نکنید. شما باید از وب سایت آنها استفاده کنید. مرحله ۲: با حساب کاربری خود که با حساب اینستاگرام شما پیوند دارد وارد شوید. مرحله ۳: اکنون به صندوق ورودی فیس بوک خود بروید. مرحله ۴: مکان نما را به سمت چپ منتقل کرده و بر روی نماد I s ag am Di ec کلیک کنید. مرحله ۵: موارد را مرور کنید و همه DM های اینستاگرام خود را در اینجا پیدا کنید.

۳. نرم افزار های بازیابی پیام دایرکت اینستاگرام

بسیاری از ابزارهای شخص ثالث وجود دارند که می توانند به شما در بازیابی آسان پیام های حذف شده اینستاگرام کمک کنند. این ابزارها برای بازگرداندن متون حذف شده از فایل های حافظه پنهان دستگاه A d oid یا iPho e شما استفاده می کنند. استفاده از این برنامه ها نیز بسیار ساده است. فقط باید دستورالعمل هایی را که به راحتی قابل درک هستند و روی صفحه نمایش داده می شوند ، دنبال کنید. در اینجا برخی از بهترین ابزارها برای ریکاوری پیام های حذف شده اینستاگرام شما آمده است.

۱. FONELAB برای اندروید

Fo elab یک نرم افزار شگفت انگیز بازیابی اطلاعات اندروید است. این برنامه برای رایانه های Wi dows و Mac در دسترس است. می توانید از این ابزار برای بازیابی پیام های حذف شده خود از اینستاگرام استفاده کنید. حتی می توانید پیام های حذف شده از چندین برنامه دیگر را نیز بازیابی کنید. می توانید عکس ها ، فیلم ها ، فایل های صوتی ، مخاطبین ، پیام ها ، پیوست های پیام ، سابقه تماس ، Wha sApp ، اسناد را از دستگاه خود بازیابی کنید.

۲. U.FONE برای آیفون

U.Fo e fo iPho e یک نرم افزار معروف بازیابی اطلاعات iPho e است. همچنین برای استفاده در رایانه های Wi dows و Mac در دسترس است. این ابزار قادر است تمام اطلاعات گرانبهای شما را از iPho e یا iPad خود بازیابی کند. به راحتی می توانید از آن برای بازیابی پیام های حذف شده اینستاگرام خود استفاده کنید. می توانید از آن برای بازیابی عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین ، پیام های متنی ، یادداشت ها ، Wha sApp و موارد دیگر از دستگاه های iOS استفاده کنید.

۳. D . Fo e by Wo de sha e برای اندروید

D . Fo e by Wo de sha e یکی دیگر از نرم افزارهای محبوب بازیابی اطلاعات اندروید است. می توانید از آن در رایانه های Wi dows و Mac استفاده کنید. حتی با  تمام نسخه های قدیمی اندروید سازگار است. این یک برنامه بسیار مفید برای بازیابی اطلاعات از دست رفته به دلیل حذف تصادفی ، خطای روت ، قالب بندی ، تنظیم مجدد کارخانه ، خرابی سیستم ، حمله ویروس و غیره است. می توانید از آن برای حذف عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین ، پیام های متنی ، سابقه تماس ، Wha sApp استفاده کنید.

۴. IMYFONE D-BACK برای آیفون

iMyFo e D-Back یک نرم افزار بازیابی اطلاعات iPho e می باشد.  این ابزار واقعاً برای بازیابی اطلاعات از دست رفته خود از دستگاه iOS مفید است. می توانید از آن برای بازیابی چت حذف شده اینستاگرام خود به روشی بسیار ساده استفاده کنید. آنها نسخه های این ابزار را برای Wi dows و Mac دارند. می توانید از آن برای بازیابی عکس ها ، فیلم ها ، پیام ها ، مخاطبین ، گزارش های تماس ، واتسپ ، Vibe ، WeCha ، Kik ، Li e ، یادداشت ها ، تاریخچه Safa i و موارد دیگر از iPho eiPadiPod استفاده کنید.

۴. سایت های ریکاوری پیام اینستاگرام خطرناک

بسیاری از ابزارهای بازیابی پیام اینستاگرام به صورت آنلاین وجود دارند که وانمود می کنند پیام های حذف شده شما را بازیابی می کنند. این سایت ها به گونه ای ساخته شده اند که برای کاربران واقعی به نظر می رسند.

وب سایت  های ریکاوری پیام های حذف شده دایرکت اینستاگرام  کاملاً جعلی هستند و حتی می توانند حساب اینستاگرام شما را هک کنند.

چنین سایت هایی نام کاربری و رمز عبور شما را درخواست می کنند و آن زمان است که اطلاعات شما به هکرها فاش می شود.

بنابراین ، دیگر به دنبال این کلاهبرداری ها نروید و این واقعیت را درک کنید که هیچ سایتی نمی تواند اطلاعات شما را از اینستاگرام که بخشی از یکی از بزرگترین شرکت های جهان است بازیابی کند.

حتی ابزارها می توانند تا حدی کمک کنند اما در بازیابی پیام ها نیز ناموفق خواهند بود.

۵. از فرستنده کمک بگیرید

این ساده ترین و آخرین  روش برای بازیابی پیام دایرکت چت با هر کسی است. فقط می توانید از فرستنده بخواهید مکالمه شما را اسکرین شات کرده و برای شما ارسال کند. یا ، فقط پیام های مهم را ارسال کنید. شما باید دلیل اصلی خود را در مورد اینکه چرا چت را از دست داده اید برای آنها توضیح دهید. هنگامی که هیچ یک از روش های بالا کار نمی کند ، این راه حل نجات دهنده شما خواهد بود.

نتیجه گیری نهایی :

بنابراین این روش های ممکن برای بازیابی پیام های حذف شده از دایرکت اینستاگرام بود. با استفاده از هریک از این موارد ، می توانید DM های ارزشمند اینستاگرام خود را پس بگیرید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد . در صورت بروز هرگونه مشکل در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

برگرداندن پیام های پاک شده اینستا

    نظرات بسته شده اند