بازیگر شیوا در بچه مهندس ۴


بازیگر شیوا در بچه مهندس ۴

عکسی که سیما خضرآبادی به تازگی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

عکس جدید سیما خضرآبادی بازیگر بچه مهندس ۴

عکسی که سیما خضرآبادی به تازگی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

سیما خضرآبادی متولد ۱۱ فرودین ۱۳۶۸ در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است. سیما خضرآبادی فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری است ، خیلی علاقه دارد جهانگرد شود ، جدیدا به فکر سلامتی و ورزش کردن است ، می گوید به زیبایی و شیک بودن لباس اهمیت می دهم.

عکسی که سیما خضرآبادی به تازگی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

بیوگرافی شیوا خسرومهر عکس های جدید

بیوگرافی شیوا خسرومهر موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم و شما عزیزان را با بیوگرافی این بازیگر خوب کشورمان آشنا کنیم.

شیوا خسرومهر متولد سال ۱۳۵۰ می باشند و در زمینه بازیگری سینما، تلویزیون و تئاتر فعالیت دارند. در ادامه همراه ما باشید تا به نکات بیشتری در خصوص زندگینامه شیوا خسرومهر بپردازیم.

زندگینامه شیوا خسرومهر:

خانم شیوا خسرومهر متولد بیست و چهارم آبان ماه سال ۱۳۵۰ می باشند. ایشان در شهر سبزوار به دنیا آمده و در رشته بازیگری دارای مدرک لیسانس از دانشگاه هنرهای زیبا می باشد.

شیوا خسرومهر در خصوص دوران کودکی اش می گوید که دوران شیرینی را سپری کردم. آن دوران به حدی برا او شیرین بود که می گوید وقتی به آن زمان فکر میکنم قبلم درد می گیرد و ای کاش که زمان همان موقع متوقف می شد.

ورود به بازیگری:

ماجرای ورود شیوا خسرومهر به بازیگری اینگونه بود که پدر ایشان از بازیگران تئاتر به شمار می رفتند و خانم خسرو مهر از سن ۵ سالگی در کنار پدر در نمایش های تئاتر بازی می کردند. اما به دلیل انقلاب سال ۵۷ و شکل گیری مشکلاتی مربوط به آن زمان، پدرشان از بازیگری در تئاتر کناره گیری می کنند و خانم خسرومهر نیز از این موضوع تاثیر گرفته و از فضای تئاتر دور می شوند.

فعالیت خانم خسرو شاهی در زمینه بازیگری از آن زمان تا سال ۱۳۷۵ متوقف ماند تا اینکه با معرفی مهدی فخیم زده به خسرو ملکان، برای بازی در فیلم “عروس مهتاب” پذیرفته می شوند و برای اولین بار مقابل دوربین می روند.

آموختن بازیگری:

پس از جدایی ۲۰ ساله از فضای بازیگری، مجددا با بازی در فیلم “عروس مهتاب” به عرصه بازیگری باز می گردند و تصمیم می گیرند تا بازیگری را به صورت حرفه ای تری بیاموزند.

در همین راستا در سال ۱۳۷۷ در کارگاه های بازیگری استاد حمید سمندریان شرکت می کند و بعد ها نیز از آموخته های استاد امین تارخ بهره می گیرد.

ورود به تلویزیون:

شیوا خسرومهر در سال ۱۳۷۸ و در حالیکه ۲۸ سال سن داشتند، در یک سریال تلویزیونی به “کاشانه” به کارگردانی قاسم جعفری توانست اولین تجربه تلویزیونی خود را به دست آورد.

علاقه مندی های شیوا خسرومهر:

خسرو شیوامهر از علاقه مندی هایش می گوید که گیاه خوار هستم و پیتزای سبزیجات و قارچ سوخاری از غذاهای مورد علاقه من است.

ازدواج ناکام شیوا خسرومهر:

شیوا خسرو مهر سال ها یش ازدواج کرده و دارای یک فرزند به نام رکسانا می باشند اما ازدواج ایشان چندان موفق نبود و در نهایت به جدایی از همسر ختم می شود.

خانم خسرومهر در این خصوص می گوید که مادر بودن سخت است، به خصوص زمانی که به علاوه مادر بودن باید به عنوان یک پدر مسئولیت هایی را متوجه خود داشته باشی و برای فرزندت سوای اینکه مادر باشی، پدر هم باشی.

بازیگر شیوا در بچه مهندس ۴

    نظرات بسته شده اند