ابدی ها مارول


ابدی ها مارول

روز قبل ، پوسترهای جدیدی با آنجلینا جولی ، سلما هایک ، ریچارد مدن ، جما چان و دیگر بازیگران در شبکه ظاهر شدند


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

پوستر جدید فیلم ابدی ها ۲۰۲۱ با بازی آنجلینا جولی و سلما هایک

سلما هایک آنجلینا جولی

سازندگان فیلم ابرقهرمانی جدید ابدی ها از دنیای سینمایی مارول همچنان علاقه تماشاگران را قبل از اولین نمایش برانگیخته اند. روز قبل ، پوسترهای جدیدی با  آنجلینا جولی ، سلما هایک ، ریچارد مدن ، جما چان و دیگر بازیگران در شبکه ظاهر شدند و در فیلم جدید به کارگردانی کلوئی ژائو بازی کردند. استودیو همچنین تیزر و فیلم جدیدی از فیلمبرداری را با تفسیر کل بازیگران منتشر کرده است.

آنجلینا جولی روی پوستر فیلم ابدی ها

سلما هایک روی پوستر فیلم ابدی ها

در این ویدئو ، سرپرست استودیو ، کوین فایگ ، می گوید که ابدیت موضوع ایجاد MCU خود را مطرح می کند. تصویری جدید در مورد ابرقهرمانان درباره عواقب آنچه در قسمت آخر انتقام جویان اتفاق افتاده و وضعیت جهان خواهد گفت.

پنج نفر از ابدی ها متفکر هستند و پنج نفر دیگر جنگجویان واقعی هستند ، جما چان ، مجری نقش سرسی ، درباره شخصیت های کلیدی فیلم جدید گفت.

در همان ویدئو ، آنجلینا جولی خاطرنشان کرد که پس از تماشای تصویر ، بسیاری از افراد این ابرقهرمانان را از روی صفحه در خود خواهند دید.

آنجلینا جولی در فیلم ابدی ها

سلما هایک در فیلم ابدی ها

کیت هرینگتون در فیلم ابدی ها E e als 2021

در حال حاضر مشخص است که فیلم ابدی ها یکی از طولانی ترین فیلم های جهان مارول خواهد بود: زمان آن ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه خواهد بود. کلوئی ژائو ، کارگردان فیلم نیز هشدار داد که پس از پخش فیلم ، بینندگان دو صحنه خواهند داشت که طرفداران جهان را شگفت زده خواهد کرد.

اولین نمایش جهانی فیلم در ۲۷ اکتبر انجام می شود و بر روی صفحه نمایش های بزرگ اکران می شود. در بعضی کشور ها ، تصویر با رتبه ۱۸ منتشر می شود: توزیع کنندگان به دلیل حضور در فیلم شخصیت LGBT به نام Fas os ، با بازی برایان تایری هنری ، این تصمیم را گرفته اند. فاستوس اولین ابرقهرمان همجنسگرا در تاریخ MCU خواهد بود.

برایان تایری هنری در پوستر فیلم ابدی ها

ریچارد مدن بر روی پوستر فیلم ابدی ها

جما چان روی پوستر فیلم ابدی ها E e als 2021

در مرکز طرح فیلم جدید نمایندگان نژاد ابر مردها قرار دارند که چندین هزار سال به طور مخفیانه روی زمین زندگی می کنند و با شر مبارزه می کنند. هنگامی که بشریت با تهدید بزرگی روبرو می شود ، سرانجام از سایه بیرون می آیند تا با تونوس ، شرور اصلی مبارزه کنند.

کومایل نانجیانی ، ریچارد مدن و آنجلینا جولی در فیلم ابدی ها E e als 2021

برتی کیوغان ، سلما هایک و جما چان در فیلم ابدی ها E e als 2021

ابدی ها مارول

    نظرات بسته شده اند