آیا رضا رشیدپور خلبان است


آیا رضا رشیدپور خلبان است

رضا رشیدپور و بیوگرافی رضا رشیدپور و عکسهای رضا رشیدپور و همسر رضا رشیدپور و دختر رضا رشیدپور را در سایت نمناک ببینید.


به این مطلب امتیاز دهید

امتیاز کلی / 5. تعداد رای:

بیوگرافی کامل و عکس های “رضا رشیدپور”

بیوگرافی و زندگینامه رضا رشیدپور

رضا رشیدپور متولد هجدهم مرداد ماه ۱۳۵۴در خیابان سلسبیل(رودکی) تهران است و همزمان در دو دانشگاه، در دو رشته عمران و کارگردانی فارغ التحصیل شده است، در سال ۸۲ با خانم نغمه مهرپاک مجری برنامهٔ تصویر زندگی که فوق لیسانس روانشناسی دارد، به غیر از مجری گری به کار کارگردانی و ساخت و ساز نیز می پردازد.

دختر رضا رشیدپور

همسر رضا رشیدپور

فعالیت درشبکه ماهواره ای

زندگی خانوادگی رضا رشید پور

ازدواج و دختر رضا رشید پور

کری خوانی رشیدپور و پرستو صالحی 

رضا رشیدپور به ظاهر پرسپولیسی می باشد و حتی در عکسی در کنار پرستو صالحی نیز برای هم کری خوانی کرده اند.

رضا رشیدپور و سروش جمشیدی در برنامه حالا خورشید

رضا رشید پور در دور همی

بی هوش شدن در برنامه زنده

برنامه های که رضا رشید پور مجری آنها بوده است :

فیلم شناسی رضا رشیدپور

سینمایی های رضا رشید پور

بازی رضا رشید پور در تلویزیون

مرد هزار چهره

کارگردانی های رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری تلویزیون در برنامه خندوانه

رضا رشید پور مجری برنامه حالا خورشید

پرویز نشاط و رضا رشیدپور مجریان برنامه حالا خورشید

رضا رشید پور در برنامه هزارداستان

حسرت بزرگ زندگی رضا رشیدپور آیا می‌دانستید مجری «حالا خورشید» فامیل رضا گلزار است؟

رضا رشیدپور که شب گذشته (پنج‌شنبه ۸ شهریور) مهمان برنامه «خندوانه» بود در بخشی از صحبت‌هایش به نسبت فامیلی‌اش با محمدرضا گلزار و رامبد جوان اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رامبد جوان در برنامه «خندوانه» شب گذشته (پنجشنبه ۸ شهریور) به مناسبت عید غدیر میزبان رضا رشیدپور مجری برنامه «حالا خورشید» بود.

رشیدپور در ابتدای صحبت‌هایش با اشاره به ساخت برنامه «حالا خورشید» گفت: «من برنامه صبحگاهی را دوست دارم و همه جای دنیا برنامه‌های صبح، برنامه‌های مولف و جذابی هستند.»

او همچنین درباره روحیات و ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری خودش هم توضیح داد: «من اصلاً در زندگی شخصی آدم جنجالی نیستم. آدمی درون گرا و در خانه ساکت هستم و روحیه جنجالی ندارم، ولی در شرایط برنامه سازی این جنجال پیش می‌آید و در کار رسانه طبیعی است.»

او ادامه داد: «من در ذات زندگی‌ام آدم پرسشگری بودم و هستم اما اعتقاد دارم که مصاحبه شونده من باید حس محترم بودن و اعتماد را کسب کند. تلاش کردم مهمان خود را عزیز بدانم و به او احترام بگذارم. به جرات می‌گویم هیچ کسی با ناراحتی و غم از استودیو ما بیرون نرفته است.»

این مجری شب گذشته همچنین از نسبت فامیلی‌اش با محمدرضا گلزار و رامبد جوان هم پرده برداشت و گفت: «پدر عزیز رضا گلزار فامیل مادر نازنین من هست، عموی من هم فامیل پدر نازنین شماست.»

مجری «حالا خورشید» در بخش دیگری از صحبت‌هایش به اولویت‌هایش در زندگی اشاره کرد و گفت: «اولویت هایم در زندگی شخصی در وهله اول خانواده‌ام است و دخترم. هلنا الان ۱۲ سال دارد و رابطه بسیار خوبی با هم داریم.»

او همچنین با اشاره به صریح بودنش در برنامه‌ها بیان کرد: «من یک پارتی خیلی مهم دارم که همین مردم هستند نباید قدرت مردم را دست کم گرفت. سیاسیون باید بپذیرند که مردم حق دارند، سوال‌های خود را بپرسند.»

حسرت بزرگ زندگی رشیدپور نکته دیگری بود که در «خندوانه» شب گذشته مطرح شد و این مجری درباره‌اش گفت: « یکی از حسرت هایم این است که‌ ای کاش چند سال پیش دوره خلبانی را تمام می‌کردم، در این صورت الان خلبان هواپیمای مسافربری بودم. الان اگر بخواهم دوباره شروع کنم، ۷ ماهی فرصت تمام وقت می‌خواهم که تمرین کنم و بتوانم دوره خلبانی را تمام کنم.»

رشیدپور در ادامه صحبت‌هایش هم گفت: «من بچه‌های کار را خیلی دوست دارم و از مردم می‌خواهم اگر چیزی از این کودکان نمی‌خرند، به آن‌ها مهربانی کنند. شخصا حاضرم با ۱۰ نفر از بچه‌های کار به خرید بروم و یک روز را با آن‌ها باشم تا هرچه دوست دارند، بخرند.»

در پایان نیز رشیدپور درباره تداوم پخش خندوانه از رامبد جوان پرسید و جوان پاسخ داد: «فکر کنم تا فصل ۶ و ۷ را بسازم. البته ساخت خندوانه بسیار سخت است و گاهی من را از زندگی شخصی خودم هم دور می‌کند.»

۲۴۱۲۴۴

آیا رضا رشیدپور خلبان است

    نظرات بسته شده اند